Najděte druhý domov

na VŠ kolejích UJEP

Najděte druhý domov

Univerzitní koleje na Klíši, tam tepe ten pravý studentský život. Koleje tvoří tři budovy, které jsme pro jednoduchost nazvali K1, K2, K3 a z kampusu jste tam pěšky za deset minut. Když vás budou bolet nohy, tak můžete využít trolejbus (52, 58, 59) nebo autobus (2, 7, 1, 23, 41) na zastávku Klíše, lázně. Staví to přímo před kolejemi a spojení najdete v IDOSu.

Chvíle klidu a pohody

Přípravy na zkoušky…

…oslavy úspěšných zkoušek.

Začátky vztahů na celá život

U nás se perní pořád ještě peče... pokud víme

U nás se perník pořád ještě peče…

Pokud víme.

Tady už se plížit nemusíte.

Pokoje

K dispozici máme dvoulůžkové nebo jednolůžkové pokoje, kde najdete všechno, co potřebujete k pohodlnému bydlení: postel s úložným prostorem, peřinu, polštář, židli a stůl, skříň.

Na K1 jsou ubytovací buňky tvořené dvěma pokoji. Každá buňka má své WC, koupelnu a ledničku. Své kulinářské umění pak můžete cvičit na kuchyňce, která je společná pro celé patro. Na K3 je součástí dvoupokojové buňky i kuchyňka. Největší luxus panuje ovšem na K2, kde je ubytovací buňka jednopokojová a zmíněné příslušenství má každý pokoj jen a pouze pro sebe.

Pokud se vám nechce, nemusíte ani jezdit domů prát – na kolejích je k dispozici pračka, sušák a žehlička. Mimořádně pořádkumilovní jedinci si dokonce mohou zapůjčit i vysavač!

Ve všech pokojích a studovnách s nonstop provozem se připojíte k internetu. Chvíle mezi studiem pak můžete trávit u klavíru, stolního fotbálku, kulečníku nebo televize.

Okolí kolejí

Ráno si můžete zaplavat v plavecké hale za rohem a odpoledne využít tělocvičnu v areálu kolejí. Nedaleko je Kaufland. A těch věcí, co se tady dá dělat po večerech! Museli jsme to napsat na samostatnou stránku o možnostech relaxace v Ústí.

Ceny a ubytovací stipendium

Ubytování stojí mezi 89 a 122 korunami za den, takže 2670 až 3780 korun na měsíc. O cenách a pokojích se víc dočtete na webu Správy kolejí a menz. Na bydlení vám může přispět univerzita stipendiem. Jak ho získat se dočtete ve všemocném systému STAG.