Fakulta zdravotnických studií (FZS)

January 21, 2021 Ondřej Kounovský

Záznam z prezentace naší fakulty: ZDE.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, napište nám na náš Facebook.

Fakulta zdravotnických studií (FZS) vám umožní získat odbornou způsobilost k poskytování zdravotní péče a k výkonu nelékařských zdravotnických povolání. Uplatníte se zejména v oblasti zdravotnictví jak ve státních, tak soukromých zařízeních.

Studium

Vedle bakalářských studijních programů Ergoterapie, Fyzioterapie, Pediatrické ošetřovatelství, Porodní asistence, Radiologická asistence, Všeobecné ošetřovatelství a Zdravotnické záchranářství nabízíme studium ve dvou navazujících magisterských studijních programech: Organizace a rozvoj zdravotnických zařízení, určený především těm, kteří se chtějí v budoucnu uplatnit jako vedoucí pracovníci nebo manažeři ve zdravotnictví, a dále Učitelství odborných předmětů pro zdravotnické školy.

Ondřej Kounovský