Dodržujte správné stravovací návyky

v naší menze nebo ForRest Café

Dodržujte správné stravovací návyky v naší menze nebo ForRest Café

Začněte tím, že si nabijete čipovou kartu studenta. S nabitou kartou totiž máte jedno teplé jídlo z denní nabídky levnější. Doporučujeme vyzkoušet dva podniky, které sice ještě nemají michelinskou hvězdičku, ale dá se tam dobře a levně najíst.

Menza

Menza stojí přímo v areálu kampusu, v ulici Pasteurova 15. Má otevřeno od osmi do tří (pouze ve všední dny). Jídlo v menze se musí objednat den předem do dvanácti hodin odpoledne. Pokud nemáte zrovna cestu okolo, abyste si oběd objednali přímo na místě, můžete tak učinit i přes internet. Objednat si lze obědové menu, samotné hlavní jídlo nebo samotnou polévku. Pestrost výběru zde nechybí. Vybrat si můžete ze čtyř hlavních jídel, přičemž jedno z nich je bezmasé.

ForRest Café

Nemůžete najít klidné místo, kde naberete zpět ztracenou energii? Tak to je vaší hledanou destinací právě ForRest Café v nové budově CPTO v -1 patře. Můžete se tu pohodlně usadit s výtečnou kávou a s malým sladkým občerstvením. A pokud zrovna nemáte chuť na sladké a jste  milovníky oříšků, najdete tu oříškové směsy z MixIt!